Читайте на сайті
Статистика:

Державні закупівлі обгрунтування (овочі)

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 18 “ЗЕРНЯТКО”

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк столовий, лимон, огірки, помідори, морква, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, гарбуз, кабачки, цвітна капуста, яблука, банани, апельсин)

 Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:03220000-9: Овочі, фрукти та горіхи,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 18 “ЗЕРНЯТКО”  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

76009, Україна , Івано-Франківська обл., МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛИЦЯ ІВАНА ПАВЛА ІІ, БУДИНОК 14

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Овочі, фрукти та горіхи (буряк столовий, лимон, огірки, помідори, морква, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, гарбуз, кабачки, цвітна капуста, яблука, банани, апельсин) Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:03220000-9: Овочі, фрукти та горіхи

3.Вид процедури закупівлі: відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 420 100,00 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк столовий, морква, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, гарбуз, яблука, банани) на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін – це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну
на товар було зокрема використано наступні джерела:

  1. дані  з Prozorro Market
    2. дані  інших інтернет ресурсів;
    3. ціни  в торгових мережах міста Івано-Франківськ

4.Потреба в закупівлі сформована за результатами діяльності дошкільного закладу в попередні роки і у відповідності до організації харчування дітей згідно норм правил та згідно наказу МОН України «Про порядок організації харчування дітей в ДНЗ» від 01.06.2005р. №242/329, Інструкції з організації харчування дітей у ДНЗ від 17.04.2006р. №298/227 (зі змінами і доповненнями), постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 “Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”.

5.Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 420 100,00 грн. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі проводився виходячи із потреби у закупівлі буряка столового, моркви, цибулі ріпчастої, капусти білокачанної, яблук, лимонів, огірків  і бананів на 2023 рік. Розмір бюджетного призначення: 420 100,00 грн. згідно з затвердженим кошторисом на 2023 рік.

Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

Предмет закупівлі: «Буряк, капуста білокачанна свіжа, лимон, морква, огірки свіжі, помідори свіжі, цибуля ріпчаста, яблука, апельсини, гарбуз, кабачки, цвітна капуста, банани (Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)»

Кількісні характеристики

ДК 021:2015 – 03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи
Найменування продукції (предмет закупівлі) Одиниця виміру Потреба
Буряк кг 2500
Капуста білокачанна свіжа кг 2000
Лимон кг 300
Морква кг 2000
Огірки кг 150
Помідори кг 150
Цибуля ріпчаста кг 1500
Яблука кг 2500
Апельсин кг 1000
Гарбуз кг 500
Кабачки кг 100
Цвітна капуста кг 50
Банани кг 700

 

Якісна характеристика

Продукт Характеристика
Капуста білокачанна свіжа Капуста білоголова свіжа без перевищеного вмісту хімічних речовин, ціла, чиста, без механічних пошкоджень та тріщин. Качани повинні бути свіжими, здоровими, цілком сформованими, непророслими, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення. Головки повинні бути зачищені до щільно прилеглих зелених або білих листків. Не допускається наявність гнилої, пошкодженої шкідниками, ураженої хворобами, в’ялої, підмороженої капусти. Мати нормальний запах, властивий даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку.  Капуста за характеристикою і нормою – середньостигла . Товарний сорт – перший. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та інших документів, що діють на території України. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів.

 

Цибуля ріпчаста Цибуля ріпчаста без перевищеного вмісту хімічних речовин, ціла,свіжа, суха чиста, без механічних пошкоджень та тріщин, не пошкоджена сільськогосподарськими шкідниками та хворобами.  Не допускається наявність гнилої, пошкодженої шкідниками, ураженої хворобами, в’ялої, підмороженої цибулі. За формою і забарвленням властиві ботанічному сорту, з добре висушеними верхніми лусочками і висушеною шийкою від 2 до  5 см включно. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку.  Розмір великі та середні. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та інших документів, що діють на території України. Товарний сорт – перший. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів.
Морква Морква визріла, ціла, чиста, свіжа, здорова, непроросла, незів’яла, не тріснута, за формою і забарвленням властива сорту, не волога, без бадилля, але без ознак загнивання у ділянці, не пошкоджена с/г шкідниками і хворобами, без механічних пошкоджень. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Розмір – 15-20 см в довжину. Без ГМО. Якість повинна відповідати вимогам діючого санітарного законодавства України. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів.

 

Буряк столовий Буряк столовий без перевищеного вмісту хімічних речовин, свіжий, цілий, чистий, не тріснутий,  без механічних пошкоджень та тріщин, без зайвої зовнішньої вологи, типові для ботанічного сорту за формою і забарвленням, з довжиною залишених черешків не більше ніж 2,0 см або обрізаних врівень. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого буряку. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Без ГМО. Товарний сорт – перший. Якість повинна відповідати нормам  ДСТУ  та інших документів, що діють на території України. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів.

 

Помідори свіжі Плоди повинні бути свіжими, цілими, здоровими, чистими, не порізаними, не прижатими, не пошкодженими, спілі – червоні. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Без ГМО. Якість повинна відповідати нормам  ДСТУ та інших документів, що діють на території України. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів.
Банани Банани мають бути свіжі без гнилі, без надривів шкіри, глибоких порізів, тріщин. Смак та запах – властиві даному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Без ГМО. Якість повинна відповідати нормам  ДСТУ та інших документів, що діють на території України. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів. Товарний сорт – перший
Яблука свіжі Яблука, груші повинні бути сезонні, плоди вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, без ГМО; повинні бути свіжими, цілими, чистими, без механічних пошкоджень, не уражені хворобами і шкідниками, без ознак гнилі, кисло-солодких сортів. Не мають містити нітрати та інші шкідливі речовини. Яблука мають бути чисті, без залишків землі, без сторонніх запахів, не зелені, достиглі плоди середнього розміру. Плоди типові по формі та кольору для даного сорту, без пошкоджень шкідниками та хворобами, з плодоніжкою або без неї, але без пошкоджень шкірки плоду.

Допустимі механічні пошкодження – Не більше двох градобоїн, легкі вдавлення, які не впливають на зберігання загальною площею не більше 2 см2.Загоєні пошкодження шкірки загальною площею не більше 2 см 2, в тому числі паршою не більше 0,6 см2.

Допустимі пошкодження шкідниками та хворобами – Діаметр крапок парші не більше 3 мм. Допускаються плоди з 1-2 засохлими пошкодженнями плодожеркою не більше 2% від ваги партії.

Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів.

Лимон Плоди свіжі, чисті, не уродливі, без механічних пошкоджень, без пошкоджень шкідниками та хворобами, з рівно зрізаною біля основи плоду плодоніжкою. Допускаються плоди з відпавшою, але не вирваною плодоніжкою. Запах та смак: властиві свіжим лимонам без згнившиго запаху та присмаку. Допускаються плоди з прозеленю. Не допускається: плоди зелені, підморожені та згнивши.  Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів.
Огірки Плоди свіжі, зрілі, цілі, здорові, чисті, незабруднені, без механічних пошкоджень, з плодоніжкою та без плодоніжки, з типовою для ботанічного сорту формою та забарвленням, не морожені (у період заморозків та зимовий період).

М’якоть щільна, з недорозвиненим водянистим, некожистим насінням.

Смак та запах – властивий даному ботанічному сорту без стороннього запаху та смаку.

Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО), без перевищеного вмісту хімічних речовин, вітчизняного виробництва.

Огірки повинні бути упаковані таким чином, щоб забезпечувалася їх належне збереження та безпека.

При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів.

Тара (картонні харчові коробки, пластмасові харчові ящики, поліетиленові харчові мішки, поліетиленові пакети та т.ін.), яка має бути використана для пакування та транспортування огірків, повинна бути чистою, сухою, не зараженою сільськогосподарськими шкідниками та не повинна мати стороннього запаху.

Строк придатності  на момент постачання товару не менше 80% загального терміну зберігання.

 

Кабачки свіжі Кабачки цілі, свіжі, здорові, чисті, без механічних пошкоджень, не м’які, не прижаті, не порізані, м’якоть щільна. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого кабачку. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Без ГМО Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та інших документів, що діють на території України. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів.
Цвітна капуста свіжа Капуста цвітна свіжа без перевищеного вмісту хімічних речовин, ціла, чиста, без механічних пошкоджень та тріщин. Суцвіття повинне бути не розпущене, білих кольорів. Головки капусти повинні бути білими та щільними, свіжими, чистими, без захворювань та ушкоджень шкідниками. Не допускається наявність гнилої, пошкодженої шкідниками, ураженої хворобами, в’ялої, підмороженої капусти. Мати нормальний запах, властивий даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку.  Капуста за характеристикою і нормою – середньостигла та піздньостигла. Товарний сорт – перший. Якість повинна відповідати нормам, ДСТУ та інших документів, що діють на території України. При поставці обов’язково надається експертний висновок продуктів рослинного походження про не перевищення обсягів вмісту нітратів
Гарбуз Зовнішній вигляд: плоди свіжі, цілі, чисті, здорові, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками, без зайвої зовнішньої вологи, властивої для даного ботанічного сорту форми. Запах і смак: властиві даному сорту, без стороннього запаху і присмаку, солодкий. Забарвлення  помаранчевого кольору , з плодоніжкою чи без неї. Без ознак гнилі та механічного пошкодження. Зів’ялі, зі зморшками, загнивші, запарені плоди, кормові сорти – не допускаються.

Згідно діючому ДСТУ

Апельсин Якість апельсинів повинна відповідати затвердженим нормативним документам, розробленими відповідно до чинного законодавства, що діють на території України. Плоди – стиглі, свіжі, одинакові за формою, чисті, без механічних пошкоджень, без пошкоджень шкідниками та хворобами. Запах та смак – властиві свіжим  апельсинам, без стороннього запаху та присмаку. Забарвлення – світло-помаранчеве, помаранчеве. Не допускаються – плоди зелені, підморожені та гнилі. Тара (картонні харчові коробки для ,фруктів, пластмасові харчові ящики). Без ГМО.

 

Технічні вимоги

1.Запропонований товар повинен відповідати вимогам Законів України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якість харчових продуктів»,  державних стандартів (технічних умов) і не містити ГМО, шкідливих або небезпечних добавок.

  1. Якість товару визначається відповідно до вимог державних стандартів.

3.Поставка товару здійснюється протягом 1(одного) календарного дня з моменту одержання Учасником заявки від Замовника.

Доставка (заміна) товару Замовнику повинна здійснюватися в разі негайної потреби Замовника. Термін на виконання таких вимог – 3 години з моменту виникнення такої потреби.

4.Ціна вказується з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, транспортних витрат, навантажувально-розвантажувальних робіт та тари.

Кожна партія товару супроводжується документами, що засвідчують її якість: посвідчення якості (або декларація виробника)

Уповноважена особа ______________________________ Світлана ШАНДУРА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
23 + 9 =