Читайте на сайті
Статистика:

Як обирати іграшки

Іграшки для дитини 2-5 років

От дитина втрачала голову від пожежних машин, а через місяць для неї немає нічого кращого за пістолет і конструктор. Як же догодити дитині? Як вибрати з усього розмаїття саме ту іграшку, яка не лише зробить дитину найщасливішою на землі, а розвиватиме її та вчитиме? Прислухайтесь до таких порад, можливо, вони допоможуть Вам зробити дуже нелегкий вибір.

Книжки – це найкорисніші іграшки для дітей. І часто вони – найулюбленіші. Книжки допомагають дитині навчитися фантазувати без допомоги іграшок, розвивають абстрактне мислення. Крім того, читаючи книжки дитині, Ви розвиваєте її словниковий запас і зв’язне мовлення.

Лялька або ведмедик. Навіть хлопчикам треба гратися ляльками, адже саме це, допоможе їм легше адаптуватися до суспільства.

Розвиваючі. Купуйте розвиваючі іграшки трохи заздалегідь і періодично пропонуйте їх дитині. Якщо вона не грається, відкладіть іграшку на якийсь час і запропонуйте пізніше.

Конструктор. Конструктори розвивають тривимірне мислення, фантазію, дрібну моторику, почуття симетрії, формують математичні навички й естетичне сприйняття світу.

Набір для рольової гри. Рольові ігри допомагають дітям усвідомити своє місце в суспільстві. Тож неодмінно купіть те, що дозволить дитині почуватись дорослою: посуд, праску, іграшковий телефон, набір інструментів, інструменти для лікаря.

Маленькі іграшки. Ці іграшки необхідні для розвитку дрібної моторики. Намистинки, гайки, шурупи, ґудзики, іграшки з “кіндера” – корисні, але небезпечні для маленької дитини. Стежте, щоб дитина не проковтнула їх або не засунула в дихальні шляхи.

Іграшка на радіокеруванні потрібна дитині хоч би одна. По-перше, такою іграшкою малюк гратиметься довго – до 8 років щонайменше. По-друге, від неї він буде в захваті, крім того, це перше знайомство з технікою. З такою іграшкою легко навчити дитину розрізняти право і ліво, верх і низ, швидше та повільніше. Літаючі іграшки на пульті розвивають просторове мислення малюка.

Фарби, олівці, глина або пластилін. Ці іграшки розвивають моторику, фантазію, абстрактне мислення. Малюк повинен малювати – це прекрасна психологічна розрядка та відмінне розвиваюче заняття.

Іграшки для вулиці. Совочки, формочки для піску, вантажівки, відра, лопата для снігу, санки, м’яч, крейда – це необхідні іграшки для дитини, це запорука тривалої і захоплюючої прогулянки. І тут вже користь і для здоров’я, і для розвитку очевидна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
27 − 4 =