Читайте на сайті
Статистика:

Шевченківські дні

Живи, поете, в бронзі і в граніті,
Живи, поете, в пам’яті людській,
Живи в піснях, живи у “Заповіті”,
І в слові праведнім, і славі віковій»

Березневого, світлого дня ми згадуємо Тараса Григоровича Шевченка – пророка, поета, художника. Сьогодні ми звертаємось до поета, який став для України заповітною думою і безсмертною піснею, з глибокою шаною. Адже вогонь його душі запалює в наших серцях іскорку віри, надії, любові до рідної землі та свого народу.
З нагоди 205-ї річниці від дня народження славетного українського письменника у дошкільному навчальному закладі № 18 «Зернятко» відбувся захід щодо вшанування пам’яті Тараса Шевченка, на якому діти декламували вірші, слухали аудіо-записи пісень на вірші Т.Г. Шевченка: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Зацвіла в долині червона калина…».
Вихованці малювали малюнки за творами «Встала весна», «Садок вишневий коло хати». Виконували аплікацію «Світає, край неба палає».
У навчальному закладі оформлені куточки «Тарас Шевченко – честь і слава України», проведені виставки малюнків «Природа у творах Шевченка».
Основною метою проведених заходів є виховання любові і поваги до поета, до його творчої спадщини. Дошкільнята з раннього віку мають знати, що вони – українці, мають любити рідну землю, родину, мову, так, як любив Тарас Шевченко.
Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Вивчаймо його, виконуймо його заповіти, які посилав він синам та дочкам нашого українського народу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
26 + 22 =