Читайте на сайті
Статистика:

Розколяда у Зернятку

Якщо свята зустрічають, то їх належно треба й провести, аби вони повернулись до нас наступного року. Зимовий період поволі відходить, а на його місце урочисто заступає весняне сонце. І хоч сніги ще тримаються, вони вже не мають такої сили, як напередодні Різдва.

Зимові свята проводжають розколядою – гучно, весело, багато. Кожен учасник розколяди прагне насолодитись безтурботним станом веселощів, аби пронести його крізь кілька тижнів Великого посту – часу роздумів та заглиблення у власну душу. Після свят Водохреща та Івана Хрестителя закінчується вулична коляда, щедрівки, вертепи. Недарма в народі кажуть: «Прийшов Предтеча і забрав свята на плечі».

Розколяда є підсумком циклу новорічно-різдвяних свят і традиційно починається після 15 січня, а тривати може аж до Стрітення, коли, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. Саме в цей період люди ще вітаються “Христос народився!”

 Свята відбулися із добрим настроєм і позитивними думками.

Наразі починається новий цикл, нові сподівання на краще у цьому житті. А той, хто береться за роботу із чистими думками, завжди досягає успіхів! Пам’ятаймо про це!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
18 ⁄ 9 =