Читайте на сайті

Статистика:

Про нас

       

ДНЗ “Зернятко” відкритий на підставі рішення XVІІІ сесії Івано-Франківської міської ради п’ятого скликання від 26 червня 2007 року.
Статут дошкільного навчального закладу затверджено рішенням ХХХVІ сесії Івано–Франківської міської ради п’ятого демократичного скликання від 27 листопада 2008 року. Приміщення дитячого садка розміщено у дворі житлового масиву, вдалині від промислових підприємств і траси, поряд знаходиться зона відпочинку, набережна р.Бистриця. Це двоповерховий будинок на декілька корпусів. Свого часу це була початкова школа № 27. Територія ДНЗ озеленена насадженнями різноманітних видів дерев, кущів, та різнобарв’ям квітів. Поблизу дитячого садка розміщений: ДНЗ№ 28, ЗОШ І-ІІІ № 22, Школа „Юних техніків”.

Колектив дошкільного закладу разом з батьками створили всі умови для того, щоб дітям було затишно, цікаво, комфортно, щоб вони повноцінно розвивалися згідно зі своїми індивідуальними здібностями.

Матеріальна база дошкільного закладу в належному стані. Функціонує психологічний та логопедичний кабінет, спортзал, музична зала. У групах створено розвивальне предметно-ігрове середовище (куточки усамітнення, художньої творчості, рухової активності). Оснащення усіх приміщень відповідає нормативним вимогам.

Очолює колектив дошкільного навчального закладу №18 “Зернятко” з 2007 р. грамотний та ініціативний адміністратор, новатор – Кузьменко Тетяна Вікторівна.

Життєве кредо:

                             «Велич людини вимірюється не ступенем її упевненості в собі, але                                                                  кількістю людей, які в неї повірили»

Вудро Вільсон

Стаж педагогічної діяльності – 40 років. За час перебування на посаді завідувача ДНЗ Тетяна Вікторівна згуртувала колектив, який працює творчо та результативно. Керівник відстежує новаторські ідеї, спонукає педагогічний колектив до впровадження новітніх педагогічних технологій у практику роботи з дітьми дошкільного віку. Член міської творчої групи завідувачів ЗДО та керівник школи новопризначеного завідувача закладу дошкільної освіти.          

Методично спрямовує на реалізацію завдань колектив вихователь-методист

Драбик Ірина Володимирівна              

Життєве кредо:

“Навіть найдосвідченіший педагог ніколи не повинен зупинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання” 

В.Сухомлинський

Кваліфікаційна категорія – “спеціаліст вищої категорії”

Стаж педагогічної діяльності – 10 років

Вихователь-методист керується в роботі з педагогами проектною діяльністю. На допомогу вихователям розробила систему роботи з дітьми за новітньою психолого-педагогічною технологією «Радість розвитку» за Т.Піроженко.

 Поглиблено працює над питанням « Організація інноваційної діяльності в дошкільному навчальному закладі».

У закладі функціонує 13 вікових груп:

1 група раннього віку – із 2 років до 3 років

4 групи молодші – 4-й рік життя

4 групи середні – 5-й рік життя

4 групи старші – 6-й рік життя

Згідно з проектною завантаженістю приміщення розраховане на 13 груп.

Одне групове приміщення переобладнано під фізкультурну залу.

Виховується 402 дітей.