Читайте на сайті
Статистика:

Державні закупівлі обгрунтування (м’ясо)

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 18 “ЗЕРНЯТКО”

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі м’яса яловичого І категорії першого сорту охолодженого, м’яса свинини І категорії першого сорту охолодженого, тушок курей охолоджених, філе курячого охолодженого, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 «Про ефективне використання коштів» (зі змінами))

 

 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:
  • найменування замовника: Заклад дошкільної освіти(ясла-садок)№18 «Зернятко» Івано-Франківської міської ради.
  • місцезнаходження замовника: м. Івано-Франківськ, вул. Івана Павла ІІ,14, 76009.
  • ідентифікаційний код замовника: 36321261.
 2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): код ДК 021:2015 – 15110000-2 М’ясо (М’ясо яловичини охолоджене; М’ясо свинини охолоджене; Філе куряче охолоджене).
 3. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:

3.1. вид предмета закупівлі: відкриті торги (з особливостями).

3.2. ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-08-016428-а.

 1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Термін постачання — з дати укладання договору по 31 грудня 2023 року.

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості м’яса визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості. Якість товару, умови та організація поставки товару повинні відповідати нормам:

 • Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини» (№2809-IV від 06.09.2005р.); «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (№ 771/97- ВР, поточна редакція – редакція від 19.08.2022р. № 2468-IX); «Про дошкільну освіту» (№ 2628-ІІІ, поточна редакція – редакція від 19.08.2022р. № 2153-IX);
 • постанові КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

 

 

 

4.1. Технічні (кількісні) характеристики предмета закупівлі:

ДК 021:2015 – 15110000-2 – М’ясо

(М’ясо яловичини охолоджене, м’ясо свинини охолоджене, , філе куряче охолоджене)

 

№з/п Найменування продукції(предмет закупівлі) Одиниця виміру

 

Потреба
1 М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене кг 400
2 М’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене кг 400
3 Філе куряче охолоджене

 

кг 1500

 

4.2. Якісні характеристики предмета закупівлі:

№               з/п Найменування товару Характеристика
1. М’ясо свинини М’ясо свинини (без шкіри та сала), повинно відповідати вимогам якості діючих державних стандартів (ДСТУ,) на території України. Поверхня м’яса рівна, необвітрена, колір м’яса, характерний для доброякісного м’яса, без крововиливів. На розрізі м’ясо  не липке. Консистенція без потемніння поверхні, без деформацій, без сторонніх запахів  порубана великими шматками. М’ясо зачищене від сухожиль і грубих поверхневих плівок. Cвинина охолоджена повинна відвантажуватися в упакуванні/тарі, яка відповідає характеру товару, що постачається, і забезпечує його повне збереження  від всякого роду ушкоджень, псування і т.п.

Строк придатності до споживання товару повинен складати не менше, ніж 80% загального строку придатності до споживання. Товар повинен бути вітчизняного, натурального походження.

2. М’ясо яловичини М’ясо яловичини (без шкіри), повинно відповідати вимогам якості діючих державних стандартів (ДСТУ,) на території України. Поверхня м’яса рівна, необвітрена, колір м’яса, характерний для доброякісного м’яса, без крововиливів. На розрізі м’ясо  не липке. Консистенція без потемніння поверхні, без деформацій, без сторонніх запахів  порубана великими шматками. М’ясо зачищене від сухожиль і грубих поверхневих плівок. Яловичина вищої категорії повинна відвантажуватися в упакуванні/тарі, яка відповідає характеру товару, що постачається, і забезпечує його повне збереження  від всякого роду ушкоджень, псування і т.п.

Строк придатності до споживання товару повинен складати не менше, ніж 80% загального строку придатності до споживання. Товар повинен бути вітчизняного, натурального походження.

3. Філе куряче Філе куряче охолоджене. М’ясо куряче має бути вищого ґатунку. Зовнішній вигляд: без згустків крові, з чистою та сухою  поверхнею, зовнішня поверхня суха, не завітрена. Колір властивий м’ясу даного виду птиці.  Філе повинне мати запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів, поверхня не зволожена.  М’ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці. Не допускається м’ясо не свіже,  яке не відповідає якості обробки, сильно деформоване.

Строк придатності до споживання товару повинен складати не менше, ніж 80% загального строку придатності до споживання. Товар повинен бути вітчизняного, натурального походження.

 

 1. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 371 677, 00 грн. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі проводився виходячи із потреби у закупівлі м’яса на 2023 рік.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – М’ясо яловичини охолоджене, м’ясо свинини  охолоджене, філе куряче охолоджене «ДК 021:2015 – 15110000-2 М’ясо (М’ясо яловичини охолоджене, м’ясо свинини охолоджене, філе куряче охолоджене)» на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін – це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела:
М’ясо яловичини охолоджене, м’ясо свинини охолоджене, філе куряче охолоджене

 1. дані     з Prozorro Market
 2. дані     інших інтернет ресурсів;
 3. ціни    в торгових мережах міста Івано-Франківськ

 

 1. Розмір бюджетного призначення: 371 677, 00 грн. згідно з затвердженим кошторисом на 2023 рік

 

Уповноважена особа                                                          Світлана ШАНДУРА

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
26 + 6 =