Читайте на сайті

Статистика:

Благодійні та спонсорські організації

ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ. ТОЖ МИ ПОВИННІ ЩОДЕННО ДБАТИ ПРО СТВОРЕННЯ ВІДПОВІДНИХ УМОВ ДЛЯ ВИХОВАННЯ МАЙБУТНІХ БУДІВНИКІВ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ.

Шановні батьки!
Адміністрація дошкільного навчального закладу №18 «Зернятко» висловлює Вам щиру подяку за активну участь у створенні належних умов перебування наших вихованців та Ваших діток в умовах закладу.

Якщо ти віднайдеш у своєму серці турботу про когось іншого, ти досягнеш успіху.
• Мая Ангелоу

          На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 р. №1/9-289 “Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків”, з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку на цій сторінці нашого сайту систематично буде розміщуватися інформація щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дитячому садку.

Фінансово-господарська діяльність дошкільного навчального закладу за звітний період здійснювалась за рахунок бюджету, використання добровільних внесків батьків та спонсорської допомоги.