Читайте на сайті

Статистика:

Про нас

       

ДНЗ “Зернятко” відкритий на підставі рішення XVІІІ сесії Івано-Франківської міської ради п’ятого скликання від 26 червня 2007 року.
Статут дошкільного навчального закладу затверджено рішенням ХХХVІ сесії Івано–Франківської міської ради п’ятого демократичного скликання від 27 листопада 2008 року. Будівля дитячого садка розміщена у дворі житлового масиву, вдалині від промислових підприємств і траси, поряд знаходиться зона відпочинку, набережна р.Бистриця. Це двоповерховий будинок на декілька корпусів. Територія ДНЗ озеленена насадженнями різноманітних видів дерев, кущів, та різнобарв’ям квітів. Поблизу дитячого садка розміщені: ДНЗ № 28, ліцей № 22, школа „Юних техніків”.

Колектив дошкільного закладу разом з батьками створили всі умови для того, щоб дітям було затишно, цікаво, комфортно, щоб вони повноцінно розвивалися згідно зі своїми індивідуальними здібностями.

Матеріальна база дошкільного закладу в належному стані. Функціонує психологічний та логопедичний кабінет, спортзал, музична зала. У групах створено розвивальне предметно-ігрове середовище (куточки усамітнення, художньої творчості, рухової активності). Оснащення усіх приміщень відповідає нормативним вимогам.

З 2007 р. очолює колектив дошкільного навчального закладу №18 “Зернятко” грамотний та ініціативний адміністратор, новатор –

Кузьменко Тетяна Вікторівна.

Життєве кредо:

 «Велич людини вимірюється не ступенем її упевненості в собі,

але кількістю людей, які в неї повірили»

Вудро Вільсон

Стаж педагогічної діяльності – 43 років. За час перебування на посаді завідувача ДНЗ Тетяна Вікторівна згуртувала колектив, який працює творчо та результативно. Керівник відстежує новаторські ідеї, спонукає педагогічний колектив до впровадження новітніх педагогічних технологій у практику роботи з дітьми дошкільного віку. Член міської творчої групи завідувачів ЗДО та керівник школи новопризначеного завідувача закладу дошкільної освіти.       

Методично спрямовує на реалізацію завдань колектив вихователь-методист

Драбик Ірина Володимирівна              

Життєве кредо:

“Навіть найдосвідченіший педагог ніколи не повинен зупинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання” 

В.Сухомлинський

Кваліфікаційна категорія – “спеціаліст вищої категорії”

Стаж педагогічної діяльності – 13 років

Вихователь-методист керується в роботі з педагогами проектною діяльністю. Поглиблено працює над питанням « Організація інноваційної діяльності в дошкільному навчальному закладі».

У закладі функціонує 13 вікових груп:

1 група І молодшого віку – 3-й рік життя

4 групи ІІ молодшого віку – 4-й рік життя

4 групи середнього віку  – 5-й рік життя

4 групи старшого віку – 6-й рік життя

Згідно з проектною завантаженістю приміщення розраховане на 13 груп.

Виховується 379 дітей.